Preces varat pasūtīt

interneta katalogā www.dunkans.lv
zvanot pa tālruni: 64120500
sūtot pasūtījumu uz e-pastu: info@dunkans.lv


Interneta kataloga lietošana

Lai veiktu pasūtījumu, redzētu jūsu cenas, preču atlikumus un pieejamās krāsas, jums ir jābūt autorizētiem sistēmā, ievadot savu lietotājvārdu un paroli. Ja jums vēl nav savs lietotājvārds un parole, lūdzu reģistrējieties - izvēlne "Reģistrēties" lapas augšējā labajā stūrī.

Lapas kreisajā pusē ir izveidots saraksts ar preču grupām. Preces ir iespējams grupēt pēc nosaukuma vai cenas, nospiežot peles kreiso taustiņu attiecīgajā cilnē. Ja vēlaties palielināt attēlu no preču kataloga, spiediet datora peles kreiso taustiņu uz preces attēla. Ja vēlaties iegūt detalizētāku informāciju par Jums interesējošu produktu nospiediet datora peles kreiso taustiņu uz vēlamā produkta nosukuma. Atvērsies preces kartiņa ar detalizētāku aprakstu, iespējamajām krāsām un papildus attēliem vai materiāliem.

Kā pasūtīt preces interneta katalogā

Lai veiktu preču pasūtīšanu no interneta kataloga, Jums ir jāievada lietotāja vārds un parole interneta kataloga norādītajos laukos ekrāna augšējā labajā pusē.

Preču pasūtījumu varat veikt:

izvēloties preces no preču grupu saraksta, ievadot daudzumu un nospiežot uz pirkumu ratiņu ikonas, lai pievienotu izvēlēto preci ar izvēlēto daudzumu grozam.
rakstot preces nosaukumu sadaļā "Meklēšana", norādot preču grupu, kurā vēlamais produkts atrodas, tad ievadot nosaukumu vai kodu.

Lai izveidotu jaunu preču pasūtījumu spiediet uz ikonas "Grozs". Preču grozā izdarot izmaiņas, tās saglabājiet, spiežot uz pogas "Saglabāt".

Kataloga augšējā labajā daļā,

izvēlnē "Grozs" tiek attēlos grozā pievienoto preču skaits,
izvēlnē "Summa" redzēsiet preču groza kopējo summu ar PVN 21%,
izvēlnē "Sagataves" atradīsiet veidotos, nenosūtītos preču pasūtījumus. Kreisajā pusē ar punktu atzīmēts aktuālais pasūtījums, kuram tiks pievienotas preces, ko liksiet grozā.

Sadaļā "Lietotāja profils" atradīsiet izvēlnes:

"Mani dati." Informācija par preču pasūtītāju. Informāciju iespējams labot. Pasūtījuma sagatavošanai un piegādes veikšanai ir svarīga precīza informācija.
"Pasūtījumi." Visi pasūtījumi, gan nosūtītie, gan sagatavotie. Kreisajā pusē ar punktu atzīmēts aktuālais pasūtījums, kuram tiks pievienotas preces, ko liksiet grozā. Arī nosūtītos pasūtījumus ir iespējams kopēt un tad no tā veidot jaunu, izvēloties funkcijas tabulas labajā kolonnā.
"Pirkumu bilance" dod iespēju apskatīt veikto pasūtījumu kopsavilkumu esošā un iepriekšējā gada periodā, t.sk.arī pasūtījumi, kas netiek veikti caur internetu, kā arī redzēt apmaksātās un neapmaksātās pavadzīmes.
"Preces piegādē." Preces pēc pasūtījuma. Ir rezervētas, bet vēl nav ienākušas noliktavā
"Nomainīt paroli." Paroles maiņa ļauj izvēlēties Jums aktuālu paroli.

Kā pasūtīt preces pa tālruni, faksu vai e-pastu

Preču pasūtīšanai pa tālruni, faksu vai e-pastu, jums būs nepieciešams preces sešciparu kods, pasūtāmās preces daudzums, jūsu rekvizīti.

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet: 64120500 vai rakstiet: info@dunkans.lv

3.0.635.4 / 3.635.635.4